Szent Benedek Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium Balatonfüredi Széchényi Ferenc Tagintézménye

2014. március 15.

A füredi Rákóczi Szövetség tagjai együtt ünnepeltek a szabadkai Egészségügyi Szakközépiskola diákjaival, nemzeti ünnepünkön március 15-én.

A galéria megteinthető itt.

Ki-mit-tud?

A balatonfüredi Tagintézmény kollégiumából XII.. alkalommal vettünk részt a Megyei kollégiumi „Ki-mit-tud?”-on Balatonalmádiban. Vers és próza, népdal, valamint néptánc kategóriában indultak kollégistáink.

Vers és próza kategóriában II. helyezett: Császár Dominik

Verset mondott még Vágner Karina és Orbán Patrik.

Néptánc kategóriában I. helyett: Balogh Bence, Petrik Szilvia

Népdal kategóriában II. helyezett: Papp Szabina Ágnes

Felkészítő nevelőtanárok: Szegő Andrásné, Kiss György

Gratulálunk!

A galéria megtekinthető itt.

Ideiglenes felvételi rangsor

IDEIGLENES FELVÉTELI RANGSOR
2014/2015. TANÉV

Kedves Felvételizők!

A honlapra felkerült felvételi rangsorok tájékoztató jellegűek. A rangsor megtekinthető itt.

Bővebb felvilágosítás kérhető:

Szigethi Csaba igazgatótól a 06-30-6541728, vagy Antal Ágnes igazgatóhelyettestől a 06-30-6541865 telefonszámon.

Felvételi beszélgetés a 9. osztályba felvételiző diákoknak

Pótló időpont: 2014. március 6., csütörtök, 14 óra

Kérünk minden felvételizőt, hogy 14 óráig érkezzen meg. Gyülekező az 5. teremben. Fényképes igazolványt és ellenőrzőt mindenki hozzon magával! A beosztás megtekinthető itt.

Földrajz verseny II. forduló

A Szent Benedek Gimnázium Balatonfüredi Tagintézményének kollégiumában 2014. február 25-én zajlott le a Földrajz-népek kultúrája c. vetélkedősorozat II. fordulója. A kollégistákból álló hét csapat Európa országainak ismeretéből mérte össze tudását. A jól felkészült csapatok között szoros volt a verseny. A változatos feladatok megoldása közben, a földrajzi tudáson kívül, szükség volt a diákok zenével, festészettel, építészettel, sportolókkal, színészekkel kapcsolatos tájékozottságára is. Érdeklődéssel várjuk az utolsó fordulót.

A galéria megtekinthető itt.