Szent Benedek Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium Szegedi Tagintézménye

Nyílt nap

Tisztelt Érdeklődők!

2014. október 15-én 9 órától 16 óráig játékos nyílt napra várjuk az iskolánk iránt érdeklődő 8. osztályosokat és szüleiket.

Bortér

Szegeden szüreti felvonulással nyílt meg szerdán a Bortér. Az 5 napos borünnepen 70 borász mellett vendéglátósok és kézművesek is kitelepültek a Dóm térre, összesen 720 négyzetméteren. A rendezvényen a Pannonhalmi Apátsági Pincészet standja is megtalálható, amelyet a Szegedi Tagintézmény tanárai is meglátogattak, és finom borokat kóstoltak.

Városnéző kirándulás

A Szegedi Tagintézmény 9. osztályos tanulói osztályfőnökük szervezésében városnéző kiránduláson vettek részt a közkedvelt szegedi kisvonattal. A diákok láthatóan jól érezték magukat a vidám délutánon.

Igazolás

Kedves Tanulóink!

Kérünk mindenkit, hogy az összefüggő szakmai gyakorlatról szóló igazolást legkésőbb augusztus 31-ig adják le a titkárságon. Ennek hiányában a tanuló nem bocsátható 2. évre!

Köszönettel: Iskolavezetés