Szent Benedek Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium Szegedi Tagintézménye

Pótfelvételi

Díjbefizetés

Kedves Tanulóink!

Ezúton kérünk mindenkit, hogy a tandíj, a térítési díj, és a vizsgadíj befizetéséről szóló nyugtát a szakmai és érettségi vizsga végéig gondosan őrizzék meg!

Iskolavezetés

2014. érettségi

Zajlanak az érettségi vizsgák a Szegedi Tagintézményben .

A galéria megtekinthető itt.

Szakma Kiváló Tanulója Verseny

A Magyar Kereskedelmi és Iparkamara 2014-ben hetedik alkalommal rendezte meg a Szakma Kiváló Tanulója Versenyt (SZKTV), valamint az Országos Szakmai Tanulmányi Versenyt (OSZTV). Ezek országos döntőjére a VII. Szakma Sztár Fesztiválon 2014. április 14-16. között Budapesten, a Hungexpo Vásárközpont G és F pavilonjában került sor, melynek díjkiosztó, záró ünnepélyén Orbán Viktor, Magyarország miniszterelnöke is részt vett.
A versenyek célkitűzése a gyakorlatigényes, „fizikai” szakmák – beleértve a ráépülő, magasabban kvalifikált szakmákat is – társadalmi presztízsének és vonzerejének növelése, azok népszerűsítése volt.

A versenyek és a fesztivál szlogenje: „A jó szakma felér egy diplomával!”

Az országos szakmai versenyeket a Nemzetgazdasági Minisztérium által a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara gondozásába átadott 38 szakképesítésben hirdették meg, a nappali tagozaton végzős szakiskolai és szakközépiskolai tanulók számára.
A döntőben a Szegedi Tagintézmény 3 tanulója kiváló eredményt ért el, mivel Élelmiszer- és vegyiáru eladó szakmában elhozták az arany, az ezüst és a bronz érmet is, így mindhárman a dobogóra állhattak. Akikre büszkék vagyunk:
1. helyezett : Benák Andrea
2. helyezett : Kovács Violetta