Szent Benedek Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium Szegedi Tagintézménye

Menza befizetés

Menza pótbefizetés a nappalis diákoknak szeptember 3. csütörtök 13 és 17 óra között.

Az iskola új ügyfélfogadási rendje:

Hétfőtől csütörtökig 10-11 óra között délelőtt, és 14.30-16.30 között délután.

Péntekenként 9-12 között délelőtt.

Tanévkezdés

Kedves tanulók!

A másodéveseknek (12.ELADÓe, 12.SZOGe, 12.SZOGeK, 14.IRGe, 14.IDVe, 14.LOGÜe, 14.PSZÜe) és a gimnáziumi 12. évfolyamnak szeptember 1-től az órarendnek megfelelően megkezdődik a tanítás. Az órarendet az osztályfőnökök megküldték az osztályoknak.

A tanévkezdéssel kapcsolatos tudnivalók

Kedves tanulók!

A tanévkezdéssel kapcsolatos tudnivalók a következők:

A tanévnyitó időpontja a nappali tagozatosoknak szeptember 1. kedd, reggel 8 óra. Kérjük, hogy minden 9. és 10. évfolyamos tanuló ünnepi öltözékben 7.30-ra érkezzen az iskolába, mivel még reggel megkapják a kezdőcsomagot.  A tanévnyitóra a szülőket is szeretettel várjuk!

A tankönyvek osztása augusztus 24. és augusztus 26. lesz 9 és 15 óra között.. Idén a fizetős tanulók a csekket a tankönyvekkel együtt kapják, ezért kérjük, hogy ők szülővel együtt jöjjenek, mivel a szülőnek kell aláírnia, hogy átvette a tankönyvcsomagot. Ingyenes tanulók esetében nincs szükség szülői jelenlétre.

A menza befizetésére is ezeken a napokon lesz lehetőség.

A javítóvizsgák a nappali és az esti tagozatnak is augusztus 25, 15 óra! Kérjük a pontos megjelenést!

Az összefüggő szakmai gyakorlat igazolását kérjük augusztus utolsó hetében leadni a titkárságon! Ennek hiányában a tanuló nem léphet következő évfolyamba.

Első tanítási nap: szeptember 1.

Igazolás szakmai gyakorlatról

Kedves Tanulóink!

Kérünk mindenkit, hogy az összefüggő szakmai gyakorlatról szóló igazolást legkésőbb 2015. augusztus 31-ig adják le a titkárságon. Ennek hiányában a tanuló nem bocsátható 2. évre!

Köszönettel: Iskolavezetés

Beiratkozás: 2015.június 24. 10:00-16:00
Hozni kell:
-          személyi igazolvány, lakcímkártya, TAJ kártya
-          születési anyakönyvi kivonat másolata
-          orvosi dokumentumok, szakértői vélemények másolata
-          diákigazolványhoz az Okmányirodából a papír
-          hiányzó dokumentumok (tanulói adatlap, védőnői adatlap, tankönyvtámogatási nyilatkozat (ha nem jár, akkor is),  szülői nyilatkozat)

Tankönyvek ára: 22535 Ft