Szent Benedek Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium Szegedi Tagintézménye

Igazolás

Kedves Tanulóink!

Kérünk mindenkit, hogy az összefüggő szakmai gyakorlatról szóló igazolást legkésőbb augusztus 31-ig adják le a titkárságon. Ennek hiányában a tanuló nem bocsátható 2. évre!

Köszönettel: Iskolavezetés

Tanévnyitó

Kedves 9. osztályos tanulók!

A tanévnyitó 2014. szeptember 1-jén 8.00-kor kezdődik. Kérünk mindenkit, hogy ünneplő ruhában jöjjön!

Ezen a napon történik a tankönyvek kiosztása is. A könyvek átvételére 17 óráig van lehetőség.

Az első tanítási napon egy füzetet és íróeszközt kell magatokkal hozni, aznap osztályfőnöki órák lesznek.

Hírdetés

Pótfelvételi

Díjbefizetés

Kedves Tanulóink!

Ezúton kérünk mindenkit, hogy a tandíj, a térítési díj, és a vizsgadíj befizetéséről szóló nyugtát a szakmai és érettségi vizsga végéig gondosan őrizzék meg!

Iskolavezetés