Szent Benedek Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium Szegedi Tagintézménye

Bortér

Szegeden szüreti felvonulással nyílt meg szerdán a Bortér. Az 5 napos borünnepen 70 borász mellett vendéglátósok és kézművesek is kitelepültek a Dóm térre, összesen 720 négyzetméteren. A rendezvényen a Pannonhalmi Apátsági Pincészet standja is megtalálható, amelyet a Szegedi Tagintézmény tanárai is meglátogattak, és finom borokat kóstoltak.

Városnéző kirándulás

A Szegedi Tagintézmény 9. osztályos tanulói osztályfőnökük szervezésében városnéző kiránduláson vettek részt a közkedvelt szegedi kisvonattal. A diákok láthatóan jól érezték magukat a vidám délutánon.

Igazolás

Kedves Tanulóink!

Kérünk mindenkit, hogy az összefüggő szakmai gyakorlatról szóló igazolást legkésőbb augusztus 31-ig adják le a titkárságon. Ennek hiányában a tanuló nem bocsátható 2. évre!

Köszönettel: Iskolavezetés

Tanévnyitó

Kedves 9. osztályos tanulók!

A tanévnyitó 2014. szeptember 1-jén 8.00-kor kezdődik. Kérünk mindenkit, hogy ünneplő ruhában jöjjön!

Ezen a napon történik a tankönyvek kiosztása is. A könyvek átvételére 17 óráig van lehetőség.

Az első tanítási napon egy füzetet és íróeszközt kell magatokkal hozni, aznap osztályfőnöki órák lesznek.