Szent Benedek Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium Szegedi Tagintézménye

Felvételi elbeszélgetés 2015. február 25. beosztás

Adventi vásár

A Szegedi Tagintézmény 9. osztálya saját készítésű karácsonyi díszekből tartott Adventi vásárt. A lelkesen készített darabok egytől-egyig gazdára találtak. A befolyt összeget az osztály kulturális programokra fordítja majd.

Előadás

A Szegedi Tagintézmény  9. osztályos tanulói egy szemléletformáló előadáson vettek részt, ahol az autizmus volt a központi téma.

Adventi kézműves foglalkozás

A már hagyományosan minden évben megrendezésre kerülő Adventi kézműves foglalkozáson a Szegedi Tagintézmény tanulói szebbnél szebb karácsonyi díszeket készítettek.

Múzemlátogatás

A Szegedi Tagintézmény 9. évfolyamos tanulói múzeumlátogatáson vettek részt, ahol a fáraók Egyiptomába nyerhettek betekintést. A nagyszabású Egyiptom-fáraó kiállítás a Móra Ferenc Múzeum központi épületében került megrendezésre, ahol a vallással, a királyi családdal és a mindennapok világával ismerkedtek meg diákjaink, sőt, lehetőség volt felpróbálni az akkori kor ruháit, valamint a foglalkoztató sarokban feldezhették a kor játékait is.