Szent Benedek Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium Szegedi Tagintézménye
Szent Benedek Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium Szegedi Tagintézménye
Szent Benedek Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium Szegedi Tagintézménye

Díjbefizetés


Kedves Tanulóink!
 
Ezúton kérünk mindenkit, hogy a tandíj, a térítési díj, és a vizsgadíj befizetéséről szóló nyugtát a szakmai és érettségi vizsga végéig gondosan őrizzék meg!
 

                                                                                                  Iskolavezetés

 



Felvételi rangsor


Kedves Érdeklődők!

 

A felvételi rangsor megtekinthető itt.

 


Felvételi elbeszélgetés


A Szent Benedek Gimnázium és SZKI Szegedi Tagintézményében február 26.-án zajlottak a felvételi elbeszélgetések.


 


Országos Szakmai Tanulmányi Verseny


A Nemzetgazdasági Minisztérium a Magyar Kereskedelmi és Iparkamarával (MKIK) közösen hirdette meg az MKIK-nak gondozásra átadott szakképesítésekben a nappali tagozaton végzős tanulók számára a Szakma Kiváló Tanulója Versenyt (SZKTV) és az Országos Szakmai Tanulmányi Versenyt (OSZTV). A Szent Benedek Gimnázium és SZKI Szegedi Tagintézményéből is neveztek diákok a versenyre és közülük hárman, Szabó Szandra, Kovács Violetta és Benák Andrea, Élelmiszer- és vegyiáru eladó szakmában  bejutottak a döntőbe! Felkészítő tanáruk Makráné Huszta Julianna. Eddig elért eredményükhöz is gratulálunk, és sok sikert kívánunk a döntőben áprilisb an!

 


Felvételi elbeszélgetés 2014.02.26. (Szerda)


 

Ssz. Név Időpont
1. Zrón Roland 10:00
2. Balázs Dániel
3. Virág Katrin
4. Szabó Csenge
5. Halál Gellért Endre 10:12
6. Juhász Márk
7. Kalmár Krisztián
8. Konczos Bence Ákos
9. Kertai Róbert Balázs 10:24
10. Magyar Suzie
11. Pál Alex Dániel
12. Szecsei Adrián
13. Egri Botond Attila 10:36
14. Nyerges Imre
15. Kiri Gábor
16. Lengyel Bence Attila
17. Pelyva Richárd 10:48
18. Nagygellér Sándor
19. Szecsei István
20. Székely-Szabó Csanád Álmos
21. Fogas Renátó Péter 11:00
22. Szalma Dániel
23. Szekeres Martin András
24. Lázár Zsolt
25. Berecz Dominik József 11:12
26. Olasz Dávid Valentin
27. Eperjesi Márton Péter
28. Kolonics Milán Attila
29. Molnár Anita 11:24
30. Szekeres Petra Luca
31. Viczenti Zoltán Attila
32. Marinkov Márk
33. Ördögh Alexandra 11:36
34. Fodor Vanessza Éva
35. Bús Dávid
36. Szabó Dorina Kinga
37. Bodor Krisztián 11:48
38. Fődi Nikolett
39. Hajdú Fédra Anett
40. Jobba Miklós Zsolt
41. Juhász Antónia Anna 12:00
42. Luo Zi Jian
43. Vágó Tifani Flóra
44. Bakos Dorina
45. Csiszár Krisztina 12:12
46. Varga Tamás Ferenc
47. Szanka Gabriella
48. Csermák Dániel
49. Ábrahám Gergő 12:24
50. Bajsz Ádám
51. Nyúl Dániel László
52. Kulcs Csenge
53. Virág Bettina 12:36
54. Pócsa Patrik József
55. Dönczi Miklós
56. Kovács Dorina
57. Almási Andrea 12:48
58. Kondász Ádám István
59. Papdi Vivien
60. Bódi Barbara
61. Juhász Boglárka Anna 13:00
62. Szász Mercédesz
63. Kovács Vivien Ildikó
64. Kolompár Dávid
65. Makk Róza Anikó 13:12
66. Molnár Emese Dominika
67. Mészáros Péetr Bendegúz
68. Barát Bella Ildikó
69. Nagy Boglárka 13:24